14 טיפים חשובים מאח גדול לאח קטן

14

אח קטן ברוך הבא לעולם,

חשבתי על זה שבטח אתה לא יודע איפה אתה נמצא ומי הם כל הפרצופים שמופיעים מולך ובטח יהיה נחמד אם יהיה לך מדריך להתחלה ככה, לשנה וחצי.

אז בתור אח גדול החלטתי לעזור לך והנה לפניך 13 טיפים להצלחה בשנה וחצי הראשונה שלך:

 1. אוכל – כמה שיותר, יותר טוב. אתה תישן טוב יותר, תגדל טוב יותר וגם האישה במקום הזה שנותנים עקיצות ברגליים תאהב אותך יותר (ראה טיפ 6). עם הזמן האוכל גם נהיה טוב יותר, תסמוך על אמא בקטע הזה.
 1. צחוק – צחוק זה חשוב ובקטע הזה אבא ואמא מוזרים, כל דבר שאתה עושה הם ישר מתלהבים.
  תרים יד, תתהפך, תחייך ואפילו תמציא מילה, עושה אותם שמחים. אני המצאתי את פץ ומאז אבא נתפס על זה, "פצי בוא", "פצי קח". תכל'ס אם תגיד פצי זה יהיה מעולה, הם יהיו שמחים לשנה.
 1. מים – התפקיד של המים הם לעוף באוויר, מים עפים במקלחת, מים עפים בשולחן. כל פעם שתעשה את זה אמא ואבא יריעו לך בקולות תרועה ועם ידיים באוויר. כשהם עושים את זה אז תמשיך עוד.
 1. במבה – אם נותנים תיקח. אבא אוכל את זה ואימא מחסלת את זה, אז יהיה קשה להשיג. בלי קשר, שמעתי אותם מדברים על מחקר שאומר שכדאי לאכול את זה מוקדם כי זה מונע אלרגיה לבוטנים אז כשנותנים תיקח. זה קודם כל טעים. אבל תזכור תמיד שהכי חשוב זה לכבד את אחיך הגדול.
 1. גזים – נכון לעכשיו זה הדבר הכי מעצבן שתפגוש עד שאבא יזרוק אותך לאוויר (לא באמת, או שכן?). הגזים יכאיבו לך בבטן, יפריעו לך לישון, אמא תנסה לעזור עם מים בטעם עראק, אבא יניח אותך כמו נמר על עץ ובתכל'ס זה יעבור רק אחרי 3 חודשים אני מקווה. חודשיים מאחוריך אז תחכה עוד קצת.
 1. עקיצות – פעם בכמה זמן, תלך עם אמא או עם אבא למקום עם קירות צבעוניים וצעצועים ישנים, שם מישהי תמרח עליך משהו קר ואז תעקוץ אותך עם משהו שקוראים לו מזרק! זה יכאב אני לא אשקר לך אבל רק לשנייה, גם אם אמא תבכה הרבה יותר זמן.
 1. צעצועים – אל תיתקע על צעצוע יותר מדי זמן, הם יחשבו שאתה אוהב אותו מאד וככה לא תקבל צעצועים חדשים, חצי דקה לכל צעצוע זה זמן מספיק למשחק.
 1. בגדים – לא מבין למה הם קיימים, הכי כיף בלי. תזכיר להם את זה בכל הזדמנות. הכי כיף בלי בגדים, לא צריך אותם.
 1. המסכים השחורים – המסכים השחורים בלתי ניתנים להשגה וגם לא יתנו לך אותם. תנסה להגיע אליהם, באופן מוזר, ההורים יתלהבו אם תנסה אבל בכל זאת לא יתנו לך. ביום שתצליח המסך יתחיל לנגן ולשיר, תתכונן זה הכיף האמיתי.
 1. חיתול – הדבר הזה שמלבישים לך על הרגליים, מתחת לבטן. לא מבין למה מחליפים אותו, הכי כיף מלוכלך. כשהחיתול מלוכלך, אל תיתן להם לתפוס אותך. גם כאן, כמו בבגדים, תזכיר להם בכל פעם שירצו לקחת לך אותו.
 1. שינה – אל תפחד אם רגע אחד תהיה בסלון ורגע אחר תהיה בחדר. אל תיבהל אם לא תבין את החור בזיכרון. הכל בסדר אצלך, רק ישנת. לישון זה לעצום עיניים, אולי עכשיו קצת קשה לך אבל עוד מעט רק תחכה לזה.
 1. סבתא – יש לך שתיים, אם אמא או אבא יגידו לך לא על משהו מסוים, אל תאמר נואש, לך לסבתות. זה ישתלם לך, אני כבר מכין לך את הקרקע.
 1. גלידה – הדבר הכי טעים בעולם, אם תהיה חולה ולא תוכל לאכול שום דבר אולי תזכה לגלידה. אם תעמיד פני חולה כנראה תזכה לגלידה גם.
 1. אח גדול – אני כאן בשבילך, תזכור את זה תמיד. כשתרצה לשחק עם מישהו, כשתרצה לעשות שטויות, כשלא תירדם בלילה, כשתרצה לצייר, אם תצטרך שותף לסטנגה, אני כאן בשבילך.